Archiwum szkoleń

Szkolenie 2019.

Szanowni Państwo,   

 

Uprzejmie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji szkolenia w zakresie przeprowadzania doświadczeń, postępowania ze zwierzętami laboratoryjnymi, oraz w zakresie metod eutanazji, organizowanego przez Ośrodek Medycyny Doświadczalnej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Szkolenie prowadzone będzie w następujących grupach:

  1. dla studentów i osób, które będą ubiegały się o indywidualne wyznaczenie dla osoby uczestniczącej i wykonującej procedury.

(Realizacja w systemie weekendowym: 16-17.11.19r., 23-24.11.19r., 07-08.12.19r.)

 

  1. dla pracowników naukowo-dydaktycznych, doktorantów oraz wszystkich pozostałych osób, które będą ubiegały się o indywidualne wyznaczenie dla osób odpowiedzialnych za planowanie procedur i doświadczeń oraz za ich przeprowadzenie i wykonywanie.

( Realizacja styczeń/luty 2020r.)

 

  1. dla wszystkich zainteresowanych osób, które będą ubiegały się o indywidualne wyznaczenie celem przeprowadzania eutanazji zwierząt laboratoryjnych

( Realizacja styczeń/luty 2020r.)

 

 

Uwaga!

Z uwagi na fakt, iż znaczna liczba pracowników naukowych i doktorantów Uniwersytetu ukończyła już przedmiotowe szkolenie, uprzejmie informujemy, iż realizacja szkolenia dla tej grupy osób uwarunkowana będzie liczbą nadesłanych zgłoszeń.

W przypadku zebrania minimalnej liczby kandydatów, zajęcia przeprowadzone zostaną w styczniu i lutym 2020r. Szczegółowe informacje w tym zakresie zostaną przekazane Państwu po zamknięciu listy zgłoszeń.

 

Serdecznie zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń do dnia 20 października 2019r., wyłącznie przy użyciu poniższego formularza.


Formularz zgłoszeniowy