AKTUALNOŚCI

23.10.2017

Nagroda dla młodych naukowców pracujących w OMD UM w Lublinie

Ośrodek Medycyny Doświadczalnej UM w Lublinie z przyjemnością pragnie poinformować, iż na "9th Kraków Workshop on Novel Applications of Imaging and Spectroscopy in Medicine, Biology and Material Sciences", które odbyły się w dniach 21-23 września 2017 roku w Instytucie Fizyki Jądrowej w Krakowie, młodzi naukowcy Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, zdobyli I nagrodę za najlepszy poster prezentujący wyniki prowadzonych badań.

Pliki do pobrania

KOMUNIKATY

KOMUNIKAT PROREKTORA DO SPRAW NAUKI

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z treścią komunikatu Prorektora do Spraw Nauki w sprawie składania zapotrzebowań na zwierzęta laboratoryjne i badania naukowe realizowane w Ośrodku Medycyny Doświadczalnej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
Komunikat zamieszczony jest w zakładce - ZAMÓWIENIA W OMD (górna belka naszej strony internetowej); adres: http://www.omd.umlub.pl/zamowienia-w-omd/
Przed złożeniem, obowiązującej od dn. 6 lutego 2017 roku formy zamówienia w systemie EGERIA, zamawiający proszeni są o kontakt z Kierownikiem Ośrodka (tel. 81 448 59 02), w celu ustalenia aktualnych możliwości hodowlanych jednostki.